DomovEkipaO nasCenik storitevSplošni pogoji

X Factor – Finale

Za nami je še najbolj razburljiv finale resničnostnega šova X Factor, ki je postregel s precej pričakovanim razpletom. V velikem finalu so se tako pomerili trije najbolj zaželeni kandidati, ki so se prebili preko sita 1.300 sotekmovalcev. Demetra Malalan, Matija Jahn in IN&OUT so se v osrednjem studiu Pro Plusa pomerili s po dvema skladbama, medtem ko sta si finalista izbrala še skladbo po njunem izboru in … Sodeč po odzivih publike so v ožji krog sodili IN&OUT in Demetra Malalan, a na presenečenje mnogih (razen številčnih Matijevih navijačev) sta se v finalu pomerila Matija Jahn in Demetra Malalan.

xfactor_final011xfactor_final040Matija Jahn: Matija je za prvi dve finalni skladbi pripravil tenkočutno rock balado Wind of Change, ki so jo prepevali The Scorpions, medtem ko je drugo skladbo Slab spomin zapel skupaj z legendarno slovensko skupino Big Foot Mama. Matija je svoje oboževalce prepričal v zadostni meri, da se je uvrstil v veliki finale, kjer je gledalce dvignil na noge s skladbo Who wants to live forever, še ene legendarne skupine The Queen. Matija je zagotovo prvovrstno presenečenje oddaje X Factor, saj mu je pred začetkom polfinal (in tudi po naši anketi) le redko kdo pripisoval zmago.

xfactor_final020xfactor_final051Demetra Malalan: Demetra se je v svojem prvem nastopu predstavila v skladbi Nata Kinga Cola Smile, ki ji je bila resnično pisana na kožo. V duetu je s skupaj Tabujevci poskrbela, da ima lahko poleg Srca tudi finale. V Velikem finalu si je nato izbrala skladbo Some people want it all, ki jo prepeva Alicia Keys. Slovenska zamejka je najbolj navdušila glasovalce in publiko ter tako osvojila tako želeni naslov. Zagotovo je X Factor le odskočna deska, v kolikšni meri bo Demetra  uspela unovčiti (trenutno) slavo pa bo pokazal čas. Vso srečo Demetra!

xfactor_final034xfactor_final058IN&OUT: Četverica fantov pri kateri se enostavno ni mogoče znebiti občutka, da so bili zmožni mnogo, mnogo več. V prvi pesmi so IN&OUT lovili avtomobile, ki jih v originalu „lovijo“ Snow Patrol. Skupinski del se je nato odvil tudi po moških notah, saj se je skupini pridružila Maja Keuc s skladbo Ta čas.Fantje imajo zagotovo največji potencial, saj so oboževalke na njihovi strani, imajo videz in igrivost. Bodo uspeli postati fantovski bend, ki to ni?

Boštjan Horvat

xfactor_final088

rssfeed Vam je bil članek všeč? Spremljajte nas preko RSS kanala. Če vam je bil članek všeč, ga delite s prijatelji.

Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati blogger google reddit Yahoo

Pasica

Iskalnik

Naj tretje mnenje 2013

dolinar-NTM

S sklepno prireditvijo se je končala že tretja sezona nagradne igre Naj tretje mnenje. Naziv Naj tretje mnenje 2013 si je tokrat privozil Danijel Dolinar. Danijel je v seštevku treh kategorij osvojil 31 točk. Drugo mesto je pripadlo Daši Sitar, tretje pa sta si razdelila Nina Zalaznik in Marko Metljak.