DomovEkipaO nasCenik storitevSplošni pogoji

Slovenija ima talent (3. sezona) – Finalna oddaja
17/06/2013

Zmagovalka tretje sezone šova Slovenija ima talent je 16-letna simpatična Štajerka, Alja Krušič in si prislužila nagrado vredno 50 tisoč evrov.

Lady piknik pod klobuki
13/06/2013

Revija Lady je zopet pripravila piknik pod klobuki, katerega namen je bil letos predvsem pomoč otrokom z Downovim sindromom.

Slovenija ima talent (3. Sezona) – 5. Polfinalna oddaja
03/06/2013

Včeraj smo dobili zadnji par finalistov tretje sezone iskanja slovenskih talentov.

Dalmatinka obnorela Stožice
31/05/2013

Prepolno stožiško dvorano je včeraj zajela prava »Seve-ekstaza«.

DeeJey Time vrnil čas v devetdeseta!
27/05/2013

V petek se je na Gospodarskem razstavišču vrtelo v ritmih legendarnih disko uspešnic.

Pozor(!)ni za okolje!
15/05/2013

Uradna razglasitev zmagovalcev tekmovanja Pozor(!)ni za okolje: s pomočjo mladih do odgovornejšega ravnanja z okolje.

Slovenija ima talent (3. sezona) – 2. polfinalna oddaja
13/05/2013

Druga polfinalna oddaja s presenetljivim zaključkom.

Slovenija ima talent (3. sezona) – 1. polfinalna oddaja
06/05/2013

Pa smo nazaj. Včeraj se je zgodila prva »živa« polfinalna oddaja nove sezone iskanja slovenskih talentov.

Miss Športa 2013
22/04/2013

Letošnja miss športa je postala Klara Krošelj, mesto prve spremljevalke je osvojila Joni Tomičić Prezelj, medtem ko je druga spremljevalka postala Hana Čuček.

Philips Fashion Week
12/04/2013

Zaključil se je tridnevni modni dogodek!

Božični DeeJay Time (2012)
24/12/2012

Božični DeeJay Time je letos gostoval v največji diskoteki v Sloveniji … zgolj za eno noč.

Red X-Mas Party 2012
17/12/2012

Armin van Buuren, Ferry Corsten, Dimitri Vegas & Like Mike …

Dvojčici razvneli Cirkus
14/12/2012

Dvojčici Nervo sta včeraj zatresli Cirkus.

Plavi orkestar predstavili Sedam
13/12/2012

Plavi so včeraj slovenskim medijem predstavili nov album.

Naj Smrklja 2012
23/11/2012

Včeraj smo dobili najbolj smrkastično smrkljo za leto 2012. Naj smrklja leta 2012 je postala 14-letna Leja Požun iz podbočja.

Ljudje odprtih rok 2012
22/11/2012

Revija Naša žena je letos že devetnajstič zapored izbrala najbolj karitativne osebe.

Srebrna krila se pripravljajo na dva velika koncerta v Sloveniji
25/10/2012

V Ljubljani in Mariboru se obetata velika koncerta.

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

Pasica

Pasica

Iskalnik

Naj tretje mnenje 2013

dolinar-NTM

S sklepno prireditvijo se je končala že tretja sezona nagradne igre Naj tretje mnenje. Naziv Naj tretje mnenje 2013 si je tokrat privozil Danijel Dolinar. Danijel je v seštevku treh kategorij osvojil 31 točk. Drugo mesto je pripadlo Daši Sitar, tretje pa sta si razdelila Nina Zalaznik in Marko Metljak.